Váš email*:

Reference od absolventek 8-týdenního videotréninku Sebevědomá žena Online:

Petra Svitková:

Velmi děkuji paní Marušce, že vytvořila tak úžasný produkt, jakým je školení Sebevědomá žena Online, protože za sebe můžu říct:

Milé ženy, nebojte se toho, najděte sílu a odvahu pracovat na sobě samé, změnit svůj život k lepšímu. Buďte šťastná, buďte sama sebou!

Sama za sebe se cítím více sama sebou, dokážu se více otevřít, jsem usměvavější, spokojenější, šťastnější. Vnímám, že i ostatní tuto změnu zaznamenali, a vztahy v mém okolí se začali zlepšovat – jak v rodině, tak v práci.


Radka Koubová:

Milá Marie, chci Vám z celého srdce poděkovat za kurz „Sebevědomá žena Online“. Myslím, že tímto kurzem by měla projít každá žena, ať už je důvod jakýkoli. Díky Vám znám cestu a hlavně způsob, jak zůstat nad hladinou…

Všem ostatním bych ráda vzkázala: Dámy, nečekejte, že ten zázrak za vás někdo udělá, největší práce je na vás samotných, ale s Marušky vedením máte tu největší šanci najít v sobě to nejlepší a najít samu sebe. Přeji vám všem jen to nejlepší!


Lenka Bílková, koučka a školitelka:

Kupuji si hodně kurzů, ale musím říct, že Maruščin kurz je opravdu velmi svědomitě zpracovaný, což se týká technik, materiálů, videí. Za sebe zodpovědně říkám, že jsem se do téhle chvíle nesetkala s kurzem, který by byl takhle do detailu propracovaný.


Jana N.:

Děkuji paní Marie, že jste mě naučila jak myslet pozitivně a pomohla jste mi naučit se mít ráda – samu sebe a překonávat strach. Děkuji za všechno a těším se na další spolupráci s Vámi. A budu Vas všem mým známým vřele doporučovat. Všechno dobré Vám přeji, děláte moc důležitou věc pro ženy.


Irena:

Díky projektu teď vím, že sebevědomí v každém z nás je, narodili jsme se s ním, jen bylo někým, něčím, ale ve většině případů námi samotnými v nás ušlapáno a udušeno.

Projekt bych doporučila všem ženám, které na sobě chtějí pracovat, chtějí svou sebelásku znovu najít a přeji nám všem, abychom se stali zdravě sebevědomými lidmi.

Vstupte do 8-týdenního videotréninku nyní za 3 990 Kč

Váš email*:

PS: Získáte 14-denní garanci vrácení 100% zaplacené částky, pokud Vám kurz nebude na 100% vyhovovat.

Marie Michaličková, autorka videotréninku, NLP koučka, terapeutka a trenérka