Doposud jste napsali 62 komentářů...
 1. 1.
  Mária Hubová napsal/a:

  Ďakujem, došlo k zmene.


 2. 2.
  VĚRA ŠTEKEROVÁ napsal/a:

  Dobrý den,

  moc se mi líbilo Vaše povídání o zdravém sebevědomí ženy.
  Věra Štekerová


 3. 3.
  Marie napsal/a:

  Chtěla bych povzbudit všechny ženy, které doma ponižuje muž, aby se jej nebály opustily jej a osamostatnily se, bez ohledu na finance. Věnuje se sobě, své jakékoliv práci a případně dětem. Usilovnou prací se to dá zvládnout a dosáhnout pozitivních výsledků. Ne vždy velká hromada peněz dává lidem to nejlepší. Slušnější a morálně kvalitnější lidé se najdou více mezi lidmi , kteří jsou pracovně vytíženější. Na téma zapojení žen do pracovního procesu se dá napsat mnoho. Záleží na každé osobě.


 4. 4.
  Květoslava Dzižová napsal/a:

  Vážená paní Michalíčková, děkuji Vám, Vaše video bylo skvělé, jen škoda, že něco takového neexistovalo před dvaceti léty, to bych se do toho pustitla s plnou vervou, i když si myslím, že jsem bojovala i tehdy za své uplatnění a ne marně.


 5. 5.
  jana dostalova napsal/a:

  FANDIM VSEM SEBEVED ZENAM .PANI MARUSKO MOC PEKNY A KVALITNI VYKLAD .KONECNE KONEC BUZERACE NA PRACOVISTI .MLADSI ZENY VIC SEBEVEDOMI A NEDEJTE SE


 6. 6.
  Rohmová napsal/a:

  Zažila jsem šikanu ze strany vedoucí, zcela neopodstatněnou. Měla prý totiž strach že bych jednou mohla usilovat o její místo. Z práce jsem odešla, byla jsem na pracovním úřadu. Dávala jsem za vše vinu sobě. Díky vám už zase nosím hlavu vzhůru.
  Děkuji


 7. 7.
  Alena Šimánková napsal/a:

  Dobrý den,
  před 40 lety, když jsem studovala, jsem potkala o něco starší ženu, která mi dala podobné rady. Snažila jsem se tím řídit, někdy to bylo i těžké, ale vyplatilo se mi to – a nikdy jsem toho nelitovala. Jeden můj kolega říká „voják se stará, voják má“. A je to pravda. Není potřeba „ostrých loktů“, důležité je sebevědomí, komunikace, vědět co chci, učit se stále nové věci a určitě slušné chování – vyplatí se to! Držím všem, kdo se do toho pustí, palce – a hlavně vydržet a při prvním problému to nevzdat! :o)
  Alena


 8. 8.
  Anna Pilátová napsal/a:

  Dobrý den.
  Pracuji již 20 let v komunální politice a vidím,že ženy na tomto postu,mají větší a vyšší cíle a tím dosahují i lepší vysledky v práci,nebot si zatím jdou.Ráda sloužím pro druhé,což se mi v životě vrací jak v soukromí,tak i v komunální politice i když to muži vždy dobře nasnášejí.
  Srdečně zdraví Pilátová


 9. 9.
  Marie Michaličková napsal/a:

  Do videotréninku Sebevědomá žena vstoupilo více než 5 000 žen. Je to skvělé. 🙂 Blahopřeji všem ženám, které pracují na sobě. 🙂


 10. 10.
  Jindřiška Frejková kopretina napsal/a:

  Děkuji za příležitost. Pokud budu na svém sebevědomí s láskou a vytrvalostí pracovat, získám vše, po čem touží mé srdce, to je zákon, myšlení, energie, přitažlivosti, stejnorodosti a pravdy- s láskou kopretina Ina


 11. 11.
  Kateřina Škorpíková napsal/a:

  Dobrý den Marie,
  moc Vám děkuji za Vaši práci, která je úžasně pozitivní a plná nádherné energie, kterou nám prostřednictvím videí, webinářů a článků posíláte. Po prvním videu jsem se doslova vznášela.
  Veliké díky, přeji krásný den a mnoho úspěchů.:o)


 12. 12.
  Michaela Krumhanzlová napsal/a:

  Skvělá přednáška, doporučuji všem ženám!


 13. 13.
  jana šišoláková napsal/a:

  Dakujem za video a je prípravou pre ženy aby sa stali sebavedomé.


 14. 14.
  Jana Stachová napsal/a:

  Děkuji za pěkné video, pracuji v oboru, který mě baví, ale je dost doménou mužů. Poslední dobou se ale stále častěji setkávám na jednáních se ženami, dříve to také někdy bylo 1:20, nyní je již sóre lepší. Je pravda, že v období, kdy se daří mám lepší sebevědomí a jednodušeji prosadím své myšlenky. Co dobsahu bylo video moc pěkné. Jen mi hodně vadí Vaše široké á, spíše é. To mě při poslechu tahá za uši. Ale je to můj problém, buď od toho budu schopná odhlédnout nebo to nebudu moci sledovat. Nějak to vyřeším. Ale za video díky. Jana


 15. 15.
  Markéta napsal/a:

  Souhlasím ze vším co jsem zde slišela.Všechno máte ve svých rukou.Stačí se nebát a říct svůj názor ať je jaký je.A pokud to zaměstnavatel nepochopí,proč setrvávat v takové práci.Děkuji p.Michaličkové za povzbuzení.


 16. 16.
  Daniela napsal/a:

  Milá paní Michaličkova,
  mluvíte mi z duše,jen tak dál a hlavně víc videí.Držím Vám pěsti!!!!!!!!!!!!!!!


 17. 17.
  Jarmila Karnovská napsal/a:

  Velmi výstižné a pravdivé video! Vše, co je v něm řečeno opravdu funguje. Přeji všem ženám, které samy těžko hledají své sebevědomí, aby díky tomuto tréninku dosáhly osobní i pracovní spokojenosti, protože vše souvisí se vším 🙂


 18. 18.
  Gabriela Balová napsal/a:

  Stále je co vylepšovat , a proto je úžasné moci pracovat s Vámi na osobním rozvoji své sebevědomé osobnosti..Děkuji, děkuji, děkuji ..:)


 19. 19.
  Jarina Vdoviakova napsal/a:

  Tak to je super druha prednaška pani Marie, určite vyskušam a doporučim kamaratkam, dakujeme.


 20. 20.
  marie mikšánková napsal/a:

  Hezký den Vám přeji Maruško, Vaše odborné výklady, mě velmi motivují do dalšího života – chci jít dál….


 21. 21.
  Hanka napsal/a:

  Video je báječné, už nějaký čas se snažím dělat to, co cítím, že mě obohacuje a že tím můžu být užitečná a nejen to, co se ode mně očekává. Film je super technika, budu dále rozvíjet. Zjistila jsem totiž, že je hezké snít a že se někdy i sny plní. Takže – vážené, milé, krásné a sebevědomé ženy – přeju Vám všem více snů a více splněných přání:-)


 22. 22.
  Zdeňka Karamanová napsal/a:

  Vážené ženy,
  je zajímavé číst Vaše komentáře. Vyplývá z nich, že většina z Vás
  plnila jen některé atributy, které máme k dispozici. Je potřebné, více přemýšlet o sobě, využít svoji představivost A HLAVNĚ vědět, co
  si přejete a nastavit si cíle. Přednášky a videa paní Marie jsou úžasné,
  využijte jich a rozvíjejte se ! Odrazí se to na Vašem sebevědomí, ale i na Vašem zdraví .Pak i naše společnost bude zcela jiná. Přeji Vám hodně úspěchů a radosti při realizací vašich přání.


 23. 23.
  Ivetka napsal/a:

  Jsem odmala zakřiknutá a nesmělá, je mi 50 let a jsem z venkovského a rodinného prostředí, kde ženy neměly moc prostoru pro sebe a spíš byly takříkajíc k ruce jako pomocnice. Odrazilo se to v mém celém životě a dostala jsem rozum až tzv na stará kolena. Potřeby druhých byly u mě vždy přednější. Vaše videa poslouchám cca od ledna t.r., našla jsem si je jedné bezesné noci, kdyjse hledal útěchu a povzbuzení po pádu do starých kolejí a moc vám za ně děkuji. Je to každodenní práce na sobě a je to těžké a le když se vydrží, nese to plody.


 24. 24.
  Marta Čániová napsal/a:

  Dakujem, veľmi sa mi to páčilo, teraz som bez práce, ale verím, že už čoskoro sa to zmení.


 25. 25.
  Jana napsal/a:

  Vaše povídání se mi líbilo. Já vydělávám více peněz než můj přítel, protože musím. On pracovat nemusí, nejsem na něm finančně závislá. Ale i přesto bych byla ráda kdyby mě více stouplo sebevědomí. Dělám práci, která je dost náročná na psychiku, proto bych chtěla dělat práci, kde je mi volněji, dobře a vydělávám si zasloužené peníze. Těžko se vám zvedá seběvědomí, když vám od dětství chybí, není to tak jednoduchý.


 26. 26.
  Jana Gabrielová napsal/a:

  Přeji krásný večer všem. Velice poučná rada pro ženy, které mají nízké sebevědomí. Děkuji paní Marii a ráda si jí opět vyslechnu.


 27. 27.
  Darina Kričková napsal/a:

  Jsem moc ráda, že přibývá takových videí, které vedou nás ženy na sobě efektivním způsobem pracovat. Hurá do toho 🙂


 28. 28.
  Mirka napsal/a:

  Vyborne informacie a tipy! Dakujem za inspiraciu.


 29. 29.
  Helena Orihelova napsal/a:

  Dakujem, v niečom som sa našla ale to je jedna otazka…….. bojujem aj ked padam…..


 30. 30.
  Stanislava Fenyková napsal/a:

  Dobrý den.
  I když jsem v důchodu,tak jsem si uvědomila,že i já jsem sebevědomá a nikdy jsem o tom nepřemýšlela.Mám totiž v péči těžce postiženého vnuka s těžkou retardací a nevidomého,které bude celý život jak miminko a mám ho od 3 měsíců a bude mu 9.Je to záhul 24 hod.denně a ještě mi přibyl druh po mozkové příhodě,špatně se domluvíme,je bez nohy na vozíku a ochrnutý na pravou stranu.Musím se o vše postatat a řařídit ještě štěstí,že mám řidičák a auto.Tak co vy na to?


  Reply from Mája Pohanková
  Tedy Stáňo,klobouk dolů před vaší obětavostí a láskou,vážně smekam:-) ,ale kde jste vy? Vy se snažíte pro druhé a co vy? Kdo dává lasku a péči vám?vy se určitě nemilujete,nemate na to ani myšlenku pro starosti a péči o ostatní..dělejte něco pro sebe,méjte se ráda vy.:-) hezký den Mája
 31. 31.
  Jana Keprtová napsal/a:

  Jsem naprosto nadšená, když jsem viděla 2. video, už žádné klopení hlavy a mlčení……znovu Vám moc děkuji paní Michaličková.


 32. 32.
  Jana napsal/a:

  Silná a sebevědomá žena je jen ta, která na sobě neustále pracuje, neodkládá práci na svém seběvědomí na později, ale jde si za svým. Není to o postupu přes mrtvoly, jak se dnes s oblibou říká, ale naopak, jde klidně, vyrovnaně, zcela vzpřímeně smírně a přitom v klidu. Má na mysli, že jít takto musí přitom ale neúnavně, byť po malých krůčcích, které nepřinesou ovoce hned v tak obrovském množství, jak bychom si asi všechny přály. Nic není hned a nic není zadarmo. Tady neplatíme penězi, ale svojí vytrvalostí, pílí a postupem, který neměníme. Za každý, byť i sebemenší úspěch se nezapomeňte odměnit, protože je to Váš úspěch a vy si odměnu zasloužíte. Podle mého se takto dá docílit takřka všeho, co se bude slučovat s pozitivním smýšlením, vytrvalostí a klidem v duši. A pokud ono pozitivní smýšlení, harmonii a klid skutečně vysíláte a přednášíte na ostatní a dodržujete vytýčený postup, nemůže to neklapnout a výsledky se jistě časem dostaví. Chce to jen vydržet a neuhýbat ze zvolené cesty! Hodně úspěchů a štěstí všem!


 33. 33.
  Jana Horažďovská napsal/a:

  Milá Marie,jsem ráda,že jsem se přihlásila.Vaše videa jsou pro mne přínosem.Ženy mají v sobě obrovský potenciál a výdrž.Už matka příroda nám to dala do výbavy,tak bychom to hojně měly využívat.Máme na to….zdravím všechny ženy,které se chtějí změnit


 34. 34.
  Jarmila napsal/a:

  Mila pani Marusko,nemohu jinak ,nez Vam opet podekovat,mate prijemnou barvu hlasu a uprimne velke srdce Vam zustalo pro druhe.Velmi si Vas vazim za to,ze davate svym osobnim prikladem odvahu nam ,kteri zvedame svou hlavu a plnime si sve sny.


 35. 35.
  Michaela Kateřina Laborová napsal/a:

  Video jsem shlédla jednou a v jeho závěru jsem místo zavření očí vzala tužku a sepsala si postupné kroky svéh pracovního naplňujícího projektu, do kterého se chystám i poté, co mi manžel psychopat odebral 4leté dítě s posvěcením soudkyně soudu 1.stupně v Šumperku. Kromě petičních kampaní s kamerou utvořím záchranný projekt pro všechny připravené matky s dětmi, aby utrpením jejich děti nemusely procházet. Děkuji Vám za doprovodné sdílení. S úctou Michaela Kateřina


 36. 36.
  Martina napsal/a:

  Dobrý den,
  Vaše videa jsou úžasná. díky nim se cítím plná energie a naděje. Je radost se na Vás dívat, jak předáváte tuto úžasnou moudrost dál. Děkuji


 37. 37.
  MARIA napsal/a:

  Važena Paní Marie, díky za moc inspirující video, které pomůže mnoha ženám najít své pravé JÁ.V některých věcech se úplně vidím.Doposud jsem byla opravdu žena s nízkým sebevědomím.Velmi moc moc Vám Děkuji!!!!!DOPORUČILA MI VAS I VAŠE PŘEDNAŠKY MA KAMARADKA SPIŠ MUJ ANDEL STRAŽNY ,,EVIČKA CSOOKY


 38. 38.
  Jitka Hőriková napsal/a:

  Přesně tak to je…žila jsem spoustu let ve vztahu s mužem,co měl nízké sebevědomí.Stále mě ponižoval,urážel…byla jsem v jeho očích úplně neschopná,nemohla jsem dcerce ani zastřihnout vlasy…nikdy jsem neměla pravdu…ale jak to samé řekl někdo jiný…byl to skvělý nápad…Když jsme přišli z práce…..tak mě nechtěl políbit,když jsem se zeptala na práci…tak co asi by mě mohlo zajímat…Když byl ve svém rozmaru…snažil se mě vyprovokovat a vytočit…stále tlačil…až mě dostal na „kolena“.Tak jsem pak raději moc nekomunikovala.jenže pak začal rýpat i přes děti.No…a pak to přišlo…vážně onemocněl.Přesně problém nekomunikace,hořkosti a zloby.Chyběla mu láska,kterou neuměl ani přijímat,ani dávat.Bylo to velmi těžké a smutné.Ale každý máme volbu života ve svých rukách…Je to tak.Hodně moc mi ten vztah dal.Měl nás svým způsobem rád,jen měl jiné zázemí jako dítě a nedostal tu lásku co by dostat měl.Tak to prostě jinak neuměl.Všechno to pro mě byli velké zkušenosti.Dnes jsem den ode dne sebevědomější a těším se na toho pravého sebevědomého muže,který vím,že přijde v pravý čas.Přeji všem spoustu lásky a sílu,aby jste našli sami sebe,aby jste se milovali a pak mohli dávat lásku i druhým.Pěkné sluníčkové dny. 🙂


  Reply from Jitka Hőriková
  Omlouvám se,ale tato zpráva nepadří sem,ale do sebevědomí,láska a vztah... :-( a neumím to smazat. :-) Tak pěkný večer. :-)
 39. 39.
  Daniela Barbušinová napsal/a:

  Táto prednáška pomôže mnohým ženám, aby si boli vedomé svojich kvalít a podľa toho pôsobili prirodzene a sebavedome na svoje okolie a citili sa dobre vo „svojej koži“,


 40. 40.
  Alena napsal/a:

  Dobrý deň.
  Vaše rady sa mi veľmi páčia.
  Pravda je taká, že žena, samozrejme podľa toho v akej oblasti pracuje, musí mať dosť vysoké, alebo aspoň zdravé sebavedomie, ak chce obstáť vo svojej práci.
  Podľa vášho videá viem, že zdravé sebavedomie mi nechýba, ale vidím aj možnosti,ktoré v budúcnosti využijem.
  Zatiaľ ďakujem. Vaše videá budem sledovať a techniky budem trénovať aj naďalej.
  S pozdravom
  Alena


 41. 41.
  ANNA napsal/a:

  Díky za takové videa,hodně lidem to pomůže.


 42. 42.
  Mája Pohanková napsal/a:

  Je to příjemné vas poslouchat,ale zvýšit si sebevědomí není tak jednoduché,pokud zústávám ve vztahu ,ve kterém jsem o to své davné sebevědomí a dobré přišla.A totéž platí v zaměstnání s výdělkem.Dnes už je pro nás starší pozdě,pozdě si to začínam uvědomovat i když už mne naucil neurorestart velmi mnoho:-) už se mam velmi ráda,naucila jsem se vážit a cenit si sama sebe ,rodina na mne zíra,s tichým údivem a vidím jim na očích,že si myslí,že jsem zralá na Bohnice:-) ,naučila jsem se hodně opravdu se cítím jako nová osobnost,jen je pozdě na hledání,jak partnera,tak nové prace, ktera by mne bavila.V mem věku už stagnuji na vztahy a o práci je nouze,(také díky věku).:-) Užiji si ty přístí zivoty,proto se sebevzdělavam:-) Vam všem přeji plný,šťastný život,bohatý ve všem:-) Jděte do toho dámy,stoji to za to-slibuji 🙂 hezky den a pevné,zdravé sebevědomí přeje ze srdíčka Mája


  Reply from hvezdička
  Nikdy není pozdě něco změnit a já věřím že to jde.
 43. 43.
  Lenka napsal/a:

  já jsem si vždycky myslela, že být seběvědomá je to, že musím být lepší než ostatní. nevěděla jsem, že to je to mít se ráda, poslouchat své srdce, respektovat všechny svoje pocity. a dál nic. vlastně jsem díky práci na sobě toto věděla jen teoreticky, ale ještě jsem to nežila. je nádhera, když v životě něco cvakne a najednou to nejenom víte, ale hlavně to i cítíte. je nádhera, když se starý program přemění i v srdci a cítění. úplně nás to vyhoupne do lehčí dimenze.


 44. 44.
  Lenka napsal/a:

  jo a ještě jsem chtěla dodat, že už to dělám po deváté a moje představa ideální práce se začíná měnit, že moje srdce po tom možná ani tak netouží a začínají se mi objevovat úplně jiné představy práce.


 45. 45.
  Marie napsal/a:

  Je dobré slyšet od jiných, kde v životě děláme chyby aniž bychom si to uvědomovali. Pochybyla jsem, že jsem odmítla změnit zaměstnání, ale až u tohoto vídea mi došlo, proč tomu tak bylo. Děkuji. Škoda, že je už pozdě.


 46. 46.
  Miluška napsal/a:

  Milá Marie, nemyslím si, že bych měla až tak nízké sebevědomí, ale ve vašich slovech je i pro mě hodně ponaučení a moudra. Je opravdu potřeba toto slyšet a pracovat na zvýšení sebevědomí ve všech sférách.
  Děkuji vám Miluška


 47. 47.
  Mařenka Krátká napsal/a:

  Zdravím

  Mésebevědomí velmi kleslo díky tomu, že se nemůžu pohybovat jak bych chtěla. Jsem po operaci krč. páteře a můj stav se spíše horší, než lepší. Co byste mi poradili. Můj život se změnil. Díky Madla K.


 48. 48.
  Jana napsal/a:

  hezké a mnohé z toho je pravdivé,i já jsem se přesvědčila že to funguje ,děkuji


 49. 49.
  Renata napsal/a:

  Paní Marie mi pomáhá svými videi a také jsem se zúčastnila kurzu NLP. Můj život se pomalu mění. Změnil se můj postoj k sobě, více se chválím, říkám afirmace a buduji si sebevědomí. Plánuji změny a velmi pomalu je také uskutečňuji, takže vím, že to všechno funguje, je to k něčemu dobré. Tato cesta mě baví a doufám, že dojdu hodně daleko. Děkuji, Maruško


 50. 50.
  Dagmar Sodomková napsal/a:

  Sebevědomých lidí je málo a nejhorší je sebevědomý člověk který rád pro svůj úspěch ponižuje lidi okolo sebe.


 51. 51.
  Petra napsal/a:

  Výborné video děkuji.Já osobně mám rituály jógu obden aspoň 20minut a také meditace.I přesto že mám tři malé děti tak na sobě už rok pracuji malými kroky vpřed .A moje kdysi malé sebevědomí jde pomalu nahoru 🙂


 52. 52.
  Martina Sýkorová napsal/a:

  Zaujalo mě psát si deník. Mohu říci, že odškrtnout něco, co nebylo ten den uděláno, nebo to snad přesunout na druhý den, se pro mě stalo dosti nepříjemné. Takže jsem se naučila nepodvádět a dělat věci, které mě přiblíží k mému cíli, poctivě. K dosažení cíle je velmi důležitá disciplína a nadšení!


 53. 53.
  Blanka napsal/a:

  Sebevědomí je hodně důležité,hodně záleží na tom,jak o svých schopnostech dokáži přesvědčit druhé lidi. Záleží také ale také hodně na štěstí.


 54. 54.
  Livia napsal/a:

  Pani Marie,

  sledujem Vase videa uz dlhsi cas a musim povedat, ze su vyborne. Robite skvelu vec a robite ju velmi dobrym sposobom (nenasilne, citlivo, bez bombastickych fraz…). Velkou pravdou je, ze dolezita je cesta k cielu, nie len samotny ciel. Prave ta cesta je nas zivot. Ak je flexibilna, tak ako hovorite, zarucuje nam zmenu, nejednotvarnost, zabavu, poznanie a dobrodruzstvo! 🙂


 55. 55.
  Miloslava Pavlovská napsal/a:

  Ano scela souhlasím sebevědomí nikdy není dost, ale bohužel mne chybí stále se podřizuji všem v mé rodině co kdo ode mne potřebuje a potom se teprve starám o sebe, ale pracuji na tom


 56. 56.
  Andrej Povala napsal/a:

  Dobrý deň, je to poučné video.


 57. 57.
  Daniela Gaiduschová napsal/a:

  Pravidelně již 3 měsíce poslouchám Vaše nahrávky, zejména Zdravý spánek, Životní optimismus a Přitahování dokonalého seběvedomí. Tutéž nahrávku poslouchám každý den před usnutím a výborně mi pamáhají usnout, nejen ta na zdravý spánek, Doporučuji všem vyzkoušet! Zpozorovala jsem, že když nahrávky poslouchám těsně před usnutím, případně ještě hrají v průběhu spánku, cítím se ráno daleko lépe a snadněji se mi vstává. Spánek se mi dostal krásně pod kontrolu a cítím se i líp ve společnosti, s čímž jsem dříve mívala problémy. Děkuji za inspiraci!


 58. 58.
  Ivča napsal/a:

  Dobrý den, myslím, že sebevědomí je velmi důležité, protože ovlivňuje to s jakýma lidmi se setkáváme. Když máme nízké sebevědomí setkáváme se hlavně s lidmi, kteří si myslí, že ponižováním si zvýší své vlastní sebevědomí. když se setkáme s osobami s vysokou sebedůvěrou, tak ty nás vyzdvihují. A toto vyzdvihování nedokážete příjmout, když nemáte zdravou sebedůvěru, pokud si nevěříme jakékoliv pravdivé pochvaly jsou lež.


 59. 59.
  Dajana Wagnerova napsal/a:

  Múžem iba potvrdiť čo vravíte vo videu. Každý dostáva oba to na čo sám myslí. Vyskúšala som to na sebe osobne. Žijem podla knihy Secret už dlhšiu dobu a veľmi rada počúvam Vaše prednášky, lebo každá mi niečo dá a pripomenie.Ďakujem.